kadra pedagogiczna LO dla Dorosłych w Ciechanowie

Anna Meus – nauczyciel matematyki
Absolwentka Kolegium Nauczycielskiego w Ciechanowie na kierunku matematyka z informatyką, uzupełniających studiów magisterskich
na Wydziale Matematyki, Techniki i Mechaniki Akademii Bydgoskiej
ze specjalizacją nauczycielską na kierunku matematyka. Nauczyciel matematyki z kilkunastoletnim stażem, w tym od 2010 r.
w Niepublicznym Gimnazjum i Niepublicznym Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych w Ciechanowie.

Ewa Szczepaniak – nauczyciel języka polskiego
Absolwentka  filologii polskiej Uniwersytetu Warszawskiego. Praca w charakterze nauczyciela języka polskiego zarówno z dziećmi, jak z młodzieżą i osobami dorosłymi daje jej dużo przyjemności i satysfakcji. Lubi dobrą książkę, film i podróże.

Piotr Tokłowicz – nauczyciel geografii
Absolwent Wydziału Geologii Uniwersytetu Warszawskiego, ukończył Kurs Pedagogiczny dla Nauczycieli Przedmiotów Ogólnokształcących, Studium Podyplomowe dla Nauczycieli Geografii, studia podyplomowe w zakresie informatyki, studia podyplomowe w zakresie geografii. Nauczyciel  geografii z ponad dwudziestoletnim stażem, w tym od 2004 r. w Niepublicznym Liceum Ogólnokształcącym  dla Dorosłych w Ciechanowie.

Monika Naguszewska – nauczyciel języka angielskiego
Absolwentka filologii angielskiej Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Ciechanowie, studiów magisterskich na kierunku filologia angielska ze specjalnością kulturoznawstwo brytyjskie na Uniwersytecie Warszawskim. Nauczyciel z kilkuletnim stażem, od 2012 r. uczy języka angielskiego w  Niepublicznym Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych w Ciechanowie.

Elżbieta Siatkowska – nauczyciel języka polskiego
Absolwentka filologii polskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej w Pułtusku, ukończyła ponadto studia podyplomowe z plastyki i historii sztuki. Nauczyciel języka polskiego w Gimnazjum i Niepublicznym Liceum Ogólnokształcącym dla dorosłych z kilkunastoletnim stażem.

Małgorzata Białowąs – nauczyciel fizyki
Absolwentka chemii Wyższej Szkoły Rolniczo-Pedagogicznej w Siedlcach, ukończyła także studia podyplomowe: fizyka z astronomią na Uniwersytecie Warszawskim oraz matematyka w Wyższej Szkole im. Pawła Włodkowica w Płocku. Nauczyciel chemii, matematyki i fizyki z wieloletnim stażem, od 2005 r. uczy fizyki w Niepublicznym Liceum Ogólnokształcącym dla dorosłych.

Izabela Chojnowska – nauczyciel biologii
Absolwentka biologii Akademii Podlaskiej w Siedlcach, ukończyła studia podyplomowe z przyrody w Wyższej Szkole im. Aleksandra Gieysztora, oraz kolejno z chemii, techniki i muzyki w Szkole Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku. Nauczyciel z kilkunastoletnim stażem. W Niepublicznym Liceum Ogólnokształcącym prowadzi zajęcia z biologii.