Zapisy online

kliknij w grafikę powyżej aby uzyskać więcej informacji

Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Płońsku

tel. (+48) 500 550 363
tel. (+48) 604 299 763

Centrum Edukacyjne IDEA prowadzi niepubliczne szkoły dla dorosłych nieprzerwanie od 2004 roku. Firma jest częścią grupy edukacyjnej, którą współtworzą: zajmująca się szkoleniami i projektami europejskimi CNJA Edukacja sp.j. oraz Wydawnictwo IDEA sp. z o.o. będące właścicielem platformy edukacyjnej platforma.edumaster.pl, specjalizujące się od ponad dwudziestu lat w publikacjach edukacyjnych.

NASZE ATUTY:

• bezpłatny dostęp do platformy edukacyjnej platforma.edumaster.pl dla wszystkich Słuchaczy z multimedialnymi materiałami dydaktycznymi (interaktywne ćwiczenia, filmy, grafiki, arkusze egzaminacyjne)
  • możliwość realizacji nauki online
  • indywidualne podejście do Słuchacza
  • przyjazna kadra
  • wieloletnie doświadczenie
  • wysoka zdawalność egzaminów
  • życzliwa atmosfera

Przyjmujemy słuchaczy na wyższe semestry, którzy przerwali naukę w innych szkołach.

Zajęcia odbywają się w formie zjazdów sobotnio-niedzielnych (zwykle w godzinach od 8.00 do 15.00) według ustalonego na początku semestru planu zajęć. Zwykle w ciągu miesiąca są 2-3 zjazdy. Taki sposób rozłożenia zajęć pozwala podjąć naukę w szkołach dla dorosłych osobom pracującym. Nauka w każdym semestrze kończy się egzaminami semestralnymi, do których dopuszcza się słuchacza uczestniczącego w co najmniej 50%  zajęć w każdym miesiącu danego semestru i wywiązał się ze statutowych obowiązków słuchacza.

Nasi wykładowcy to wykwalifikowani, doświadczeni pedagodzy stosujący nowoczesne metody nauczania i nowe technologie.