Zapisy online

kliknij w grafikę powyżej aby uzyskać więcej informacji

Uwaga - sekretariat szkoły jest czynny wyłącznie w soboty i niedziele!

ZAPRASZAMY!

KONTAKT:

tel. (+48) 500 550 363, (+48) 604 299 763

Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Płońsku

tel. (+48) 500 550 363
tel. (+48) 604 299 763

ADRES:

PŁOŃSK
budynek Szkoły Podstawowej nr 2

Sekretariat Liceum dla Dorosłych czynny wyłącznie w soboty i niedziele!

DYREKTOR:

mgr Mariusz Kekenmajster

INFORMACJE I ZAPISY:

tel. (+48) 604 299 763
tel. (+48) 500 550 363

ORGANIZACJA NAUCZANIA:

Szkoła dla absolwentów gimnazjum, ośmioletniej szkoły podstawowej, zasadniczej szkoły zawodowej oraz branżowej szkoły I stopnia. Nauka trwa 4 lata. Po jej ukończeniu słuchacz otrzymuje świadectwo ukończenia liceum ogólnokształcącego. Dla absolwentów organizowany jest egzamin maturalny zgodnie z procedurami OKE w Warszawie. Absolwenci mogą kontynuować naukę w szkołach policealnych lub na studiach. Zajęcia odbywają sie w formie zjazdów sobotnio-niedzielnych, zwykle 2 - 3 razy w miesiącu według ustalonego na początku semestru planu.

OFERUJEMY:

• zajęcia w systemie zaocznym
  • doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę
  • dostęp Słuchaczy do własnej platformy edukacyjnej z multimedialnymi materiałami dydaktycznymi (ćwiczenia, filmy, testy, arkusze egzaminacyjne)
  • przyjazną atmosferę

OCENA KURATORIUM

Otrzymaliśmy jedną z najwyższych ocen wśród szkół dla osób dorosłych w województwie!

Zobacz raport!

SZKOŁA POSIADA UPRAWNIENIA SZKÓŁ PUBLICZNYCH!